PLENFR

Aktualności

06.05.2013, 14:53

Sposób na upał!

Doskwiera Ci upał? Wypoczynek w domu uniemożliwia panujący w nim zaduch? Chciałbyś posiedzieć na balkonie, tarasie, ale silne słońce nie pozwala Ci na to? Mamy na to wszystko rozwiązanie. Proponujemy pomyśleć o zakupie rolet i markiz firmy Stan-Mal.

Zalety rolet dostrzeżono wiele lat temu, natomiast markizy dopiero od niedawna zdobywają w Polsce coraz większą popularność. Z każdym rokiem pojawiają się w kilku tysiącach polskich domów. Markiza to przede wszystkim osłona przeciwsłoneczna, przeciwdeszczowa oraz przeciwwiatrowa. Skutecznie obniża temperaturę wnętrz, przy czym estetycznie i niepowtarzalnie ozdabia budynek. Może stać się ona także oryginalnym i skutecznym nośnikiem reklamy dla sklepów, firm, kawiarni, restauracji Firma Stan-Mal posiada w swojej ofercie bogatą gamę markiz, zarówno balkonowych, jak i tarasowych.

Za zakupem rolet przemawia nie tylko to, że latem zapewniają przyjemny chłód i chronią przed promieniami słonecznymi. Stanowią one również doskonałą izolację akustyczną oraz skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Roleta to ponadto dodatkowa izolacja termiczna pozwala znacznie obniżyć koszty ogrzewania.

Proponowane przez firmę Stan-Mal systemy rolet łączą w sobie dotychczasową sprawdzoną i niezawodną technikę z elegancką i nowoczesną konstrukcją. Dzięki tej niezwykłej formie możliwe jest nadanie każdej elewacji indywidualnego charakteru.

powrót
Stan-Mal | ul. Kwiatowa 30 | 94-238, Łódź | tel: 42 650 18 18 | fax: 42 634 78 30
projektowanie stron www