PLENFR
Aktualności
06.05.2013, 22:57

Jak wysoka jakość... to tylko SALAMANDER

Zastanawiają się Państwo, dlaczego jeden profil okna jest droższy od drugiego? Czym różnią się poszczególne systemy okien? Dlaczego warto wybrać okna na bazie profilu Salamander, proponowane przez firmę Stan-Mal? - na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w niniejszym artykule.

Podstawowym elementem okna PCV, który wzbudza kontrowersje przyszłych klientów jest profil okna (rama i skrzydło). Oferowane przez różnych producentów profile różnią się przede wszystkim składem surowcowym, w tym zastosowanym stabilizatorem, jak również konstrukcją budowy. Stąd też na rynku występują spore różnice w cenach gotowego wyrobu jakim jest okno.

Tak więc na pytanie: 'czy wszystkie okna PCV są takie same?' należy zdecydowanie odpowiedzieć NIE. Nawet zewnętrznie podobne, 'od środka' mogą być całkowicie różne. Jakość tworzywa sztucznego (skład mieszanki surowcowej wpływa na własności fizyko-chemiczne tworzywa profili), jego odporność i trwałość, jakość konstrukcji i sposób przetworzenia jest tak samo różna jak kształt i wariant profili, systemy uszczelnień, technologie produkcji. Decydujący jest również właściwy montaż, gdyż najlepszy nawet wyrób, po niefachowym zamontowaniu, nie będzie służył niezawodnie.

Stosowane przez firmę Stan-Mal profile Salamander są najwyższej jakości. Dzięki temu nasze okna znajdują się w gronie produktów bardzo dobrych jakościowo.

SALAMANDER charakteryzuje się przede wszystkim:


Warto ponadto zaznaczyć, iż materiał z którego wykonane są nasze okna, podlega 100-procentowemu recyclingowi oraz charakteryzuje się znakomitym bilansem ekologicznym.

Przy wyborze okna warto pamiętać, że odzwierciedlają one duszę i charakter domu oraz jego mieszkańców. Ich wybór wymaga podjęcia decyzji na wiele lat, może nawet na całe życie. Tacy życiowi towarzysze muszą być najwyższej jakości, a do tego stylowi i godni zaufania. Toteż często nie warto na takim zakupie oszczędzać.

powrót