PLENFR

O firmie

siedziba

Firma STAN-MAL to profesjonalna firma produkcyjno-usługowa Pana Stanisława Malickiego, specjalizująca się w technikach osłonowych, a istniejąca od 1979 roku. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa zaowocował w 2001 roku nowoczesnym zakładem produkcyjnym w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie na powierzchni ponad 10.000 m2, przy nowoczesnym parku maszynowym produkujemy wyroby o najwyższym standarcie jakościowym.

WYSOKA JAKOŚĆ

Nasza firma nastawiona jest przede wszystkim na jakość produktów. Wysoko wykwalifikowani pracownicy skupiają się głównie na konkretnych wymaganiach klienta i dążą do tego, aby spełnić je w stu procentach. Nie nastawiamy się na produkcję masową. Gwarantujemy, że nasze produkty posłużą przez wiele lat oraz zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

produkcja.stanmal

OD POMIARU PO REALIZACJĘ

Usługi realizujemy kompleksowo: od pomiarów, przez produkcję, aż po montaż przez wykwalifikowane ekipy montażowe.


BLISKO 40 LAT DOŚWIADCZEŃ

Mamy powody do dumy. Już blisko 40 lat dbamy o Naszych Klientów. Wypracowanie wysokiej i solidnej pozycji na rynku to bez wątpienia nie lada osiągnięcie w dzisiejszych niełatwych czasach. Cieszy nas fakt, iż największy segment naszych klientów stanowią osoby „z polecenia”, co świadczy o tym, że nasze produkty są najwyższej jakości, a zlecane prace wykonujemy solidnie i rzetelnie.

CERTYFIKATY I ŚWIADECTWA BADAŃ

Fabryka Okien i Rolet STAN-MAL posiada liczne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa oraz świadectwa badań (sprawdź).

Poniżej zdjęcia ze spotkania jubileuszowego z okazji 35-lecia firmy (2014 rok)

Stan-Mal | ul. Kwiatowa 30 | 94-238, Łódź | tel: 42 650 18 18 | fax: 42 634 78 30
projektowanie stron www