PLENFR

Automatyka

simu_napedy.jpg, 7,3kB
Firma STAN-MAL proponuje Państwu zastosowanie napędów i urządzeń sterujących (pomocnych przy otwieraniu i zamykaniu): rolet zewnętrznych, bram garażowych, krat rolowanych oraz bram wjazdowych do posesji.
simu_radio.jpg, 15kB
 
Proponowana przez nas wysokiej jakości automatyka jest niezawodna w swoim działaniu i idealna do wszystkich rodzajów urządzeń zamykających i zabezpieczających. 

Wszystkie produkty firmy STAN-MAL poprzez swoją funkcjonalność, różnorodność wersji, wysoką jakość i długą żywotność zapewniają zadowolenie indywidualnym klientom, a przedsiębiorcom budowlanym, projektantom i rzemieślnikom maksymalną pewność inwestycji.
 

W swojej ofercie posiadamy:

STAN-MAL - Simu Partner

simu.gif, 658B

Umowa Simu Partner, która wiąże STAN-MAL i markę SIMU, opiera się na wspólnym dążeniu do zapewnienia Państwu pełnego zadowolenia: porad i wsparcia technicznego, jakości wyrobów, niezawodności rozwiązań, gwarancji oraz serwisu.

Połączone doświadczenie firm STAN-MAL i SIMU - francuskiego specjalisty w dziedzinie napędów elektrycznych i wynalazcy napędu rurowego (1952), są dla Państwa gwarancją współpracy z dwoma wielkimi specjalistami, uznanymi na poziomie światowym.

Towarzyszymy Państwu na każdym etapie profesjonalnej działalności, tak od strony technicznej jak i handlowej, przed albo po sprzedaży tak, aby odpowiadać na zapotrzebowanie najbardziej wymagających użytkowników w zakresie rozwiązań zautomatyzowanych.

Firma Stan-Mal tworzy nowe rozwiązania, dopasowując ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Mamy nadzieję, że nasze propozycje w 100% zaspokoją Państwa potrzeby.

 
Stan-Mal | ul. Kwiatowa 30 | 94-238, Łódź | tel: 42 650 18 18 | fax: 42 634 78 30
projektowanie stron www