PLENFR

Markizy kasetowe

 

palladio

PALLADIO

To elegancka markiza z półkasetą, która doskonale prezentuje się na tarasach. Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry, a kaseta domyka się szczelnie osłaniając zwiniętą tkaninę. Dzięki zastosowaniu podpór sprężystych rury nawojowej tkanina jest napinana równomiernie. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową. Dostępne kolory: biały, beżowy, brązowy, srebrny lub grafitowy.


maksymalna szerokość: 7 metrów
maksymalny wysięg: 3,6 metrów 

 

   

corsicaCORSICA

Markiza stworzona z myślą o zacienianiu nowoczesnych tarasów. Konstrukcja systemu wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość. Markiza wyposażona została ponadto w oświetlenie LED, co sprawia, że użytkownik może swobodnie korzystać z uroków letnich wieczorów. Corsica, dzięki swoim walorom estetycznym, poza funkcją zacieniającą, może stanowić również doskonały element dekoracyjny budynku, podkreślając jego indywidualny i niepowtarzalny charakter.

maksymalna szerokość: 7 metrów
maksymalny wysięg: 3,6 metrów  

  

 

dakarDAKAR

Pełna kaseta o opływowych kształtach nadaje tej markizie nowoczesny i elegancki wygląd równocześnie osłania­jąc tkaninę i ramiona przed czynnikami atmosferycznymi (boczki kasety plastikowe). Aby dodatkowo zwiększyć ochronę tkaniny zastosowano wewnątrz kasety uszczelki zabezpieczające. Markizy o większej szerokości wy­posażone są w podporę rury nawojo­wej, dzięki czemu tkanina napinana jest bardziej równomiernie. Konstruk­cja markizy jest lakierowana techniką proszkową na kolor biały, grafitowy, srebrny z wy­kończeniem grafitowym, beżowy lub brązowy.

maksymalna szerokość: 6 metrów
maksymalny wysięg: 3,6 metrów 

  

 

CASABLANCA

CASABLANCA

Dzięki swojej budowie markiza ta stanowi nie tylko perfekcyjną osłonę przeciwsłoneczną, ale również estetyczny element dekoracyjny budynku. Trwałość i wytrzymałość systemu zapewnia specjalnie zaprojektowana konstrukcja, która wykonana jest z ekstrudowanego aluminium. Markizy o większej szerokości wyposażone są w podporę rury nawojowej, dzięki czemu tkanina napinana jest bardziej równomiernie. Zastosowanie wewnątrz kasety specjalnych uszczelek zabezpieczających sprawiło, że materiał jest dodatkowo chroniony przed działaniem czynników atmosferycznych. Ponadto odpowiednio dobrane sterowanie elektryczne wraz z automatyką pogodową sprawi, że obsługa markizy Casablanca okaże się bardzo prosta i funkcjonalna.

maksymalna szerokość: 6 metrów
maksymalny wysięg: 3,6 metrów

  

 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE MARKIZ KASETOWYCH

Stan-Mal | ul. Kwiatowa 30 | 94-238, Łódź | tel: 42 650 18 18 | fax: 42 634 78 30
projektowanie stron www