PLENFR

Okna, drzwi, fasady aluminiowe

Ślusarka aluminiowa

profil_boy_tn.jpg, 10kB

 

Aluminium jest jednym z najwytrzymalszych materiałów budowlanych, nie wymagającym konserwacji, świetnie izolującym i trwałym. Poza tym elegancki profil okien aluminiowych gwarantuje maksymalny dostęp światła.

Oferowana przez nas ślusarka aluminiowa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów przy zastosowaniu nowoczesnych technologi.

 

 

 

System do okien i drzwi (profil zimny)

profil1_tn.jpg, 3,3kB

 

System ten (bez przekładek termicznych) przeznaczony jest do produkcji nieizolowanych termicznie drzwi i ścian działowych. Doskonale sprawdza się w budynkach użyteczności publicznej. Możliwe jest wykonanie drzwi otwieranych do wewnątrz, na zewnątrz, jedno i dwuskrzydłowych.

 

 

 

System do okien i drzwi (profil ciepły)

profil2_tn.jpg, 4,1kB

 

System służący do produkcji okien i drzwi o wysokim poziomie izolacyjności termicznej. Dostępny jest w różnych kolorach i może być stosowany do wszystkich typów konstrukcji okienno-drzwiowej otwieranych do wewnątrz i na zewnątrz. Przekładki termiczne w kształcie Ω z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym, gwarantują znakomity poziom izolacyjności.

 

 

 

 System dla drzwi przesuwnych

profil3_tn.jpg, 4,0kB

 

Wykonany z wysokiej jakości aluminium z przekładką termiczną. Maksymalny ciężar skrzydeł przesuwnych do 250 kg. Możliwe do wykonania jedno-, dwu- i trzyszynowe przesuwania. Stabilność i najwyższą wartość izolacyjną zapewnia 3-komorowa ościeżnica i skrzydło.

 

 

 

System fasadowy

profil4_tn.jpg, 3,6kB

 

System fasadowy posiada wysoki poziom izolacji oraz stabilizacji. Profile nośne dostępne w tym systemie mogą być stosowane jako nośne pionowe, oraz poziome poprzeczne. Łączone są one za pomocą opatentowanego systemu połączeń. Zapewnia on wartość termiczną, zwaną Uf do nawet 1,0 W/m2K. System ten zawdzięcza swą wytworną estetykę, wysokiej różnorodności typów osłon. 

 

 

 

Profil ognioodporny

alu_10.jpg, 6,2kB

 

System zaprojektowany do zastosowania jako przegroda ognia w zewnętrznych ścianach budynków, jednak dzięki uniwersalnej konstrukcji nadaje się ścian wewnętrznych. Profile są izolowane za pomocą przekładki termicznej ze wzmocnionego włóknem szklanym poliamidu o szerokości 30 mm. Drzwi mogą być 1- lub 2-skrzydłowe. Istnieje wiele wariantów oszklenia i wypełnień. Profile można powlekać, stosując anodowanie lub lakierowanie proszkowe, przy czym od wewnątrz i na zewnątrz można wykorzystywać różne kolory i metody powlekania.

 

 

 

Zalety okien aluminiowych:

 

Akcesoria

Posiadamy także szeroki wachlarz akcesoriów do ślusarki aluminiowej obejmujący klamki, pochwyty, zamki, zawiasy, samozamykacze i okucia do okien wykorzystywane w produkcji okien i drzwi aluminiowych.

 

Przykładowe rodzaje klamek

alu-04.jpg, 2,6kB alu-02.jpg, 3,3kB alu-03.jpg, 3,1kB alu-01.jpg, 3,7kB

 

Pochwyty

alu-05.jpg, 2,9kB alu-06.jpg, 2,1kB alu-07.jpg, 2,0kB

 

Samozamykacze

samozamykacz.jpg, 12kB

 

Dostępna kolorystyka

paleta.jpg, 8,3kB

Ślusarkę aluminiową możemy polakierować na dowolny kolor z palety RAL. Istnieje również możliwość wykonania jej w systemie Decoral z fakturą, rysunkiem wzoru i kolorystyką do złudzenia przypominającą naturalne drewno (sosna, jabłoń, dąb, mahoń i wiele innych). Powłoki te charakteryzują się niezwykłą odpornością na ścieranie, zginanie, trwałością w warunkach ekspozycji zewnętrznej (10 lat gwarancji). Do pobrania: wzory Decoral (.pdf)

 

 

 

 

 

Wybrane realizacje

Stan-Mal | ul. Kwiatowa 30 | 94-238, Łódź | tel: 42 650 18 18 | fax: 42 634 78 30
projektowanie stron www